سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷

شروع دوره آنلاین تربیت مدرس هرمسی از 10 اردیبهشت

به اطلاع متقاضیان شرکت در دوره تربیت مدرس مؤسسه علوم و فنون هرمس در سال 1397 می رساند که این دوره از روز دهم اردیبهشت ماه نودو هفت (1396/02/10) برگزار خواهد شد.

از ویژگیهای خاص این دوره طراحی محتوای آموزشی آن در سطح بین المللی و تطابق با سرفصل های آزمون معتبر دانشگاه کمبریج TKT (Teaching Knowledge Test) است که نه تنها به شرکت کننده دوره توانمندی های تدریس حرفه ای را می آموزد بلکه درپایان موفقیت آمیز دوره با راهنمایی و مشاوره کارشناسان مربوطه می تواند جهت اخذ مدرک  TKT در آزمون دانشگاه کمبریج ثبت نام  و شرکت نماید.

این دوره بصورت کاملا غیرحضوری (Online) برگزار می گردد. طول دوره 8 هفته می باشد و متقاضی با صرف وقت 6 ساعت در مجموع هر هفته در فضای آنلاین آموزشی می تواند بدون تداخل با برنامه های روزانه کاری و تحصیلی این دوره را با تلاش و سعی خویش با موفقیت به پایان برساند. (الگوریتم فرایند جذب مدرس)

متقاضیان می توانند برای احراز شرایط اولیه شرکت در این دوره در این قسمت ثبت نام نموده و چنانچه دارای مدارک معتبر بین المللی لازم سطح دانش زبان انگلیسی (IELTS>6.5  ویا FCE A وبیشتر از آن ) می باشند بدون آزمون و فقط با بارگذاری و ارسال عکس مدارک و درغیر اینصورت با شرکت در آزمون برخط (Online) جذب مدرس مؤسسه علوم و فنون هرمس احراز صلاحیت شرکت در دوره را اخذ نماید.

برای اظلاعات بیشتر می توانید با تلفن های 982126412118 و یا 982126412061 و یا از طریق تلفن/آدرس تلگرام   hermes_om@ نسبت به کسب اطلاعات لازم اقدام نمایید.